Podziel się swoim prezentem Mikołajkowym z przyjacielem

W 2020 roku po raz pierwszy przyłączyliśmy się do akcji „Podziel się swoim prezentem Mikołajkowym z przyjacielem”, którą od kilku lat organizuje Fundacja Bratnia Dusza. W sobotę, 12 grudnia przygotowaliśmy kilkadziesiąt mikołajkowych paczek, a w niedzielę, 13 grudnia zostały one wręczone dzieciom niepełnosprawnym przez św. Mikołaja.

Fot. Damian Radziak

Miło było uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu, patrzeć na radość dzieci, które w paczkach znalazły zabawki, maskotki, przybory szkolne i oczywiście słodycze. Dzieci były zaskoczone prezentami, ponieważ o niczym nie wiedziały. Zostały bowiem zaproszone na trening przez siatkarki z Klubu STS Sandecja. W trakcie zajęć halę sportową przy ulicy Na Rurach niespodziewanie odwiedził je Święty Mikołaj, który rozdał prezenty.

Fot. Damian Radziak

Takie akcje pokazują, że lepiej obdarowywać, niż samemu być obdarowywanym. Pokazują również, że razem zawsze można zdziałać więcej – inicjatywę Fundacji Bratnia Dusza oprócz nas wsparli także Stowarzyszenie Światełko Nadziei, grupa Z rozszczepem przez Świat oraz wielu sponsorów i samorządowców.

Fot. Damian Radziak
Skip to content